NOWOCZESNE MEDIUM REKLAMOWE W MIEŚCIE

Zamów wizytę handlowca!

Wyślij pusty sms na numer 609 001 603, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły dalszej współpracy.

zapraszamy do kontaktu,
wyślij sms a oddzwonimy!

 

Telebim, Ekran LED BYTÓW

Zareklamuj się już teraz, na telebimie w Bytowie. Zobacz naszą ofertę.

więcej >

Należymy do grupy PMB-LED

Telebimy Led - Sprzedaż grupa PMB-LEDOferta reklamy na telebimie w Bytowie

Oferujemy Państwu reklamę firmy na nowoczesnym telebimie reklamowym w technologii LED. Technologia LED, jest to nowoczesna, wielkoformatowa technologia przekazu reklamy, dzięki której Państwa firma dotrze do klientów z całego województwa pomorskiego.

Spoty reklamowe wyświetlane na ekranie, dzięki zastosowaniu animacji 3D oraz sentencji filmowych, przykuwają uwagę odbiorców, którzy uodpornili się na statyczne, wszechobecne reklamy w miastach. Dzięki dynamice ruchu na ekranie LED, reklama w tej formie jest zauważalna dla potencjalnych klientów Państwa firmy!

Reklama na nowoczesnych nośnikach reklamowych, jakim niewątpliwie jest nasz telebim, jest kilkakrotnie tańsza do porównywalnych reklam stosowanych do tej pory.

W celu nawiązania współpracy reklamowej z telebimem, proszę o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym pod nr telefonu 609 001 603, gdzie uzyskają Państwo informacje na temat oferty reklamowej oraz cen emisji spotów.

Telebim Plamka LED, jest wyprodukowany przez jednego z największych w Polsce producentów urządzeń w technologii LED, który otrzymał certyfikat jakości ISO 9001. Dzięki temu, zapewniamy wysoką jakość wyświetlania spotów reklamowych.

Współpracujemy z ogólnopolska grupą reklamową, co zapewnia nam stałe konsultacje i ciągłe doskonalenie naszej oferty oraz pozwala zadbać o kompleksową obsługę naszych klientów a także profesjonalne doradztwo. Jesteśmy w stanie dla naszych klientów, zorganizować ogólnopolskie kampanie reklamowe na telebimach LED.

Zareklamuj się na telebimie! Skontaktuj się z nami pod nr 609 001 603, a przedstawimy Ci pełną ofertę!

 

 

 

 

 

stat4u